Razvoj unutarnje financijske kontrole u javnom sektoru Republike Hrvatske
Projekta
CARDS
Temeljni dokumenti
PIFC u Hrvatskoj
 
 

 Kontakt

 

Ured projekta i SHJ:

Ministarstvo financija
Katančićeva 5
HR-10000 Zagreb (kliknuti za kartu)

 
CARDS konzultanti  
Martine Thouet ,
voditelj projekta
Martine.Thouet@mfin.hr

4591-048
4921-138
fax. 4921-139

Iva Gospodarić, asistent
Iva.Gospodaric@mfin.hr 4591-048
Boris Bjedov, lokalni stručnjak za reviziju
Boris.Bjedov@mfin.hr 4591-026
Tihomir Grbić, lokalni stručnjak za reviziju
Tihomir.Grbic@mfin.hr 4591-049
David Donaldson, glavni stručnjak za FMC David.Donaldson@mfin.hr 4591-049
mr.sc. Ljerka Linzbauer,
pomoćnik ministra


Ljerka.Linzbauer@mfin.hr

4591-306

fax. 4591-473

Ivan Kurjan, načelnik odjela

Ivan.Kurjan@mfin.hr 4591-071

Dubravka Lukić, koordinator

Dubravka.Lukic@mfin.hr 4591-366
Vlado Radman, koordinator
Vlado.Radman@mfin.hr 4591-069

Katarina Šnobl, koordinatior

Katarina.Snobl@mfin.hr 4591-244
Larisa Vukoja, koordinator
Larisa.Vukoja@mfin.hr 4591-039
Gordana Parać, načelnik odjela Gordana.Parac@mfin.hr 4591-243
Davor Kozina, koordinator Davor.Kozina@mfin.hr 4591-285
Marijana Lemo, tajnica Marijana.Lemo@mfin.hr 4591-306
Dubravka Rašić, koordinator Dubravka.Rasic@mfin.hr 4591-041
Gordana Vojnović, koordinator Gordana.Vojnovic@mfin.hr 4591-041

 
 

Zadnja promjena : 24.11.2006.
Važna napomena: Stavovi izneseni na ovim web stranicama ne izražavaju nužno stavove Delegacije Europske komisije u Republici Hrvatskoj.
Webmaster contact
English Back to home page SOFRECO' Europska Komisija